tennisgostar
18 بهمن 1401 - 00:30

کارهای تربیتی در بستر مساجد به زودی نمودهای خود را نشان می‌دهد

اردبیل-مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اشاره به سرآمد بودن فعالیت‌های فرهنگی و هنری کانون‌های مساجد در اردبیل گفت: کارهای تربیتی در بستر مساجد به زودی نمودهای خود را نشان می‌دهد.

به گزارش خبرنگار مهر، امیر رجبی شامگاه دوشنبه در جلسه شورای اداری ستاد هماهنگی کانون‌های مساجد استان با اشاره به سرآمد بودن فعالیت‌های فرهنگی و هنری کانون‌های مساجد در اردبیل اظهار کرد: کارهای تربیتی در بستر مساجد به زودی نمودهای خود را نشان می‌دهد.

وی با بیان اینکه اجرای کارهای هنری در بستر مساجد از مهمترین فعالیت‌های کانون‌های مساجد است، گفت: مساجد کارکردهای بسیاری مهم در طول تاریخ اسلام داشته اند و امروز نیز باید فعالیت‌های فرهنگی و هنری مهم کشور در مساجد رقم بخورد تا شاهد رشد و شکوفایی این فعالیت‌ها و پرورش نیروهای مستعد و متعهد باشیم.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل تصریح کرد: باید اذعان داشت که پویایی و حرکت‌های مهم در فعالیت‌های مساجد دیده می‌شود.

رجبی با بیان اینکه امروز شاهد تأثیرگذاری روحیه مسجدی بر نوجوانان و جوانان هستیم، افزود: اگر یک کار فرهنگی با عمق و محتوای غنی در مساجد تولید شود زمینه بسیار خوب و مهم را برای بسترسازی سایر فعالیت‌های فرهنگی و هنری را فراهم خواهد کرد که این زیر ساخت مهم در کانون‌های مساجد تشکیل شده است.

وی خاطرنشان کرد: اگر نخبگان قدم‌های مهمی در راستای مدیریت فرهنگی بردارند قطعاً گام‌های بلندی را برای فعالیت‌های فرهنگی خواهیم برداشت.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1023654